- Reklama -novinky
PRE ŽENYLegendárny arganový olej a retinol

Legendárny arganový olej a retinol

Legendárny arganový olej bohatý na antioxidanty s účinkami proti starnutiu pleti. Zmierňuje pigmentové škvrny, zjasňuje tvár, udržiava ju hydratovanú, ošetruje vlasy.

Legendárny arganový olej ( aj „marocké zlato“) je v kozmetike vysoko uznávaný. Je bohatý na esenciálne mastné kyseliny a vitamíny, špeciálne vitamín E, čím sa stáva jedným z najlepších olejov s výrazným účinkom proti starnutiu.

Vďaka prirodzenému obsahu skvalánu posilňuje ochrannú kožnú bariéru. Ako obnoviť ochrannú bariéru pleti). Podporuje tvorbu elastínu a kolagénu a pomáha udržiavať v kožných bunkách vodu. Po nanesení na tvár (telo) sa výborne sa vstrebáva, bez pocitu mastnoty. Do určitej miery tiež chráni pleť pred negatívnymi následkami UV žiarenia.

Typ pleti: Je vhodný pre všetky typy pokožky, vrátane zrelej a citlivej.

Použitie: Arganový olej môžete používať ako denný či nočný krém na tvár, či ako telový olej po kúpeli. Jeho použitie na telo sa špeciálne odporúča v tehotenstve alebo pri redukčnej diéte, nakoľko predchádza vzniku strií. Výborný je nielen na ošetrenie pokožky, ale aj na nechty a vlasy. Je dostatočne stabilný, takže sa môže používať na deň aj na noc a počas všetkých ročných období.

Účinky na tvár: zmierňuje začervenania, pigmentové škvrny, zjasňuje a zjednocuje farebný tón. Prispieva k väčšej pružnosti a sviežosti pleti.

Účinky na vlasy: Zlepšuje stav rozštiepených končekov a polámaných vlasov. Pri pravidelnej aplikácii na vlasovú pokožku prospieva celkovej kondícii vlasov v zmysle vyššej vláčnosti, hladkosti a lesku.

Retinol pre začiatočníkov – všetky vaše otázky týkajúce sa retinolu budú zodpovedané

Pôsobí proti vráskam a jemným vráskam, zjemňuje textúru pokožky a vyhladzuje ju. Retinol, ktorý bol objavený v 80. rokoch, je stále považovaný za jednu z najsilnejších anti-age účinných látok. Pravdepodobne ste o tom už počuli, ale nie ste si istý, ako k nemu pristupovať. Je čas, aby som už začal/a používať retinol? Ako si vybrať ten najlepší? Ako to mám použiť?

Náš sprievodca retinolom pre začiatočníkov odpovie na všetky vaše otázky – a mnohé ďalšie.

Čo je retinol a na čo sa zameriava na pleti?

Retinol, ktorý je súčasťou rodiny vitamínov A, je známy svojou schopnosťou riešiť rad kožných problémov, vrátane jemných vrások, hlbokých vrások a nerovnomernej textúry pokožky. Funguje tak, že podporuje syntézu kolagénu a premenu kožných buniek a zvyšuje obsah dermálnej vody, aby vyhladil jemné linky a vrásky a pomohol zjemniť textúru pokožky.

Aké sú výhody retinolu pre vašu pokožku?

  • Poskytuje výrazné zlepšenie povrchovej textúry pokožky
  • Funguje hlboko pod povrchom pokožky na bunkovej úrovni a pomáha tak redukovať hlboké vrásky
  • Pomáha zvyšovať obsah dermálnej vody pre kyprejšiu pleť
  • Funguje na zvýšení rýchlosti výmeny pokožky pre zdravšie vyzerajúcu pokožku

Kedy je najlepšie začať s užívaním retinolu?

Produkcia kolagénu a elastínu zodpovedná za pružnosť a mladistvosť pokožky sa začína postupne znižovať už v polovici dvadsiatich rokov. To znamená, že ak ste dosiahli tridsiatku alebo ste si všimli hlbšie a trvalejšie jemné vrásky, je to ten najlepší okamih, kedy môžete do svojej starostlivosti o pleť zaradiť retinol.

Retinol je vysoko citlivý na oxidáciu, slnečné žiarenie, kyslé podmienky a ťažké kovy, čo má za následok zníženú účinnosť. Preto je naša špecializovaná verzia retinolu zapuzdrená a dodaná pokožke v ochrannom jednovrstvovom polymérnom obale, ktorý sa pri kontakte s pokožkou rozpadne. Tento špecializovaný obal pomáha maximalizovať účinnosť a výhody pre pokožku.

Aké výsledky môžem očakávať po použití Retinolového séra?

  • Mladšie vyzerajúca pokožka (84% súhlasí po 14 dňoch, 85% súhlasí po 28 dňoch)
  • Vylepšená hebkosť pokožky (84% súhlasí po 14 dňoch, 90% súhlasí po 28 dňoch)
  • Znížený výskyt hlbokých vrások (91% súhlasí po 28 dňoch)
  • Znížený vzhľad expresných línií (85% súhlasí po 14 dňoch, 90% súhlasí po 28 dňoch)

Malé krôčiky vedú k veľkým zmenám. Každodennou starostlivosťou budete pleť udržovať sviežu a zdravú bez ohľadu na vek. Do každodennej kozmetickej rutiny by ste mali zahrnúť séra s Retinolom nielen ako denné, ale aj ako nočné ošetrenie pleti a špeciálne prípravky na očné okolie a pleťové séra, ktoré majú vyššiu koncentráciu účinných látok, než je v krémoch. 

Vždy vyberajte prípravky z rovnakého produktového radu. Tým zaistíte, že prípravky s Retinolom budú vhodné pre váš konkrétny typ pleti a budú fungovať presne tak, ako si prajete. Než sa pustíte do nanášania prípravkov, vždy pleť starostlivo opláchnite vlažnou vodou a osušte.

Naše weby

Nejnovější články

- Reklama -PR články News paper

Ostatní právě čtou

Další články autora

- Reklama -Newspaper