- Reklama -novinky
RADY a NÁVODY3D vianočný stromček na pohľad nerozoznáte od živého. Investície vložené do neho...

3D vianočný stromček na pohľad nerozoznáte od živého. Investície vložené do neho sa vám rapídne rýchlo vrátia

Tiež bolo u vás zvykom mať každý rok živý stromček, ale jeho cena je stále menej a menej prijateľná? Pokiaľ sa vám na umelom stromčeku nepáči jeho vzhľad, teda presnejšie to, že je na prvý pohľad jasné, že nie je živý, je tu pre vás dostupný 3D vianočný stromček, ktorý je vďaka modernej technológii výroby veľmi podobný tomu skutočnému. Ešte vyspelejšou a modernejšou možnosťou je potom FULL 3D vianočný stromček. Stačí navštíviť e-shop svetstromcekov.sk a vybrať si.

3D stromček v prevedení smreku, jedle a borovice

Je skvelé, že si z 3D stromčekov môžete vybrať v niekoľkých prevedeniach, a to nielen čo sa veľkosti týka, jeho tradičnej alebo zasneženej podoby, ale aj v rozdielnych drevinách. Máte radi jedľu? Alebo radšej preferujete borovicu či smrek? Všetky tieto varianty majú na webových stránkach svetstromcekov.sk.

Za 200 EUR – 300 EUR už zoženiete nádherný 3D vianočný stromček, na ktorý budete právom pyšní. Aj keď ide o niečo vyššiu počiatočnú investíciu, o pár rokov sa vám niekoľkonásobne vráti. Keď si vezmete, že živý stromček vás môže vyjsť až na 80 EUR a dokonca viac, pripočítate k tomu náklady na benzín, aby ste ho dopravili domov, váš čas strávený jeho zháňaním, za tri roky máte investíciu späť v peňaženke. Taký umelý stromček vám vydrží slúžiť veľa rokov. Je kvalitný, skladný a stálofarebný.

Vianočná výzdoba v rôznych podobách

Na svetstromcekov.sk nájdete aj ďalšiu vianočnú výzdobu. Páči sa vám vianočná girlanda na okno, alebo hľadáte nejaké umelé vianočné vence na dvere či stôl? Tu si môžete kúpiť aj podložky pod vianočný stromček, stojany na vianočný stromček, LED osvetlenie a ďalšie.

Čo sa týka stromčekov, okrem 3D modelov majú v ponuke aj lacnejší variant klasických umelých stromčekov, zasnežených vianočných stromčekov, stromčekov s LED osvetlením, extra vysokých alebo extra širokých stromčekov, ale taktiež aj malých alebo úzkych stromčekov, ak riešite každý centimeter voľného miesta. V poslednej dobe sa obrovskej obľube teší aj vianočný stromček v črepníku, ktorý vôbec nevyzerá, že by bol umelý.

Využite predvianočné zľavy a kúpte si svoju vianočnú výzdobu už teraz. S kvalitou, cenou aj prístupom obchodu budete zaručene spokojní.

Naše weby

Nejnovější články

- Reklama -PR články News paper

Ostatní právě čtou

Další články autora

- Reklama -Newspaper