Život v Bratislave je pre každého

Redakce doporučuje

Hoci sa na prvý pohľad zdá, že ruch veľkomesta vás nemôže ničím prekvapiť, opak je pravdou. Nájdete v ňom množstvo príležitostí pre rodinné zázemie, športové vyžitie, rôzne kultúrne a spoločenské podujatia, skvelú gastronómiu, ale i vhodné bývanie. Ak hľadáte nový domov, dlho neváhajte, pretože skvelú ponuku vám môže niekto vyfúknuť.

Kde nájdem byt?

Ako sa hovorí, kto hľadá nájde, je tomu tak aj v tomto prípade. Aj vy si môžete nájsť krásny priestor pre rozvoj vašich podnikateľských zručností, ak preferujete home office. Ak máte rodinu, s ktorou chcete vybudovať nový domov, v Bratislave sa pre vás miesto vždy nájde. Stačí, ak si budete pravidelne prezerať rubriku o bývaní, a možno celkom rýchlo a výhodne nájdete byt na predaj Bratislava. Prelistujte si už dnes noviny, pozrite si novinky mesta Bratislava a poobzerajte sa po vhodných inzerátoch. Určite niečo nájdete.

Ak túžite po luxusnejšom bývaní a máte našetrené financie, ktoré sa vám pri jeho kúpe zídu, predstavíme vám stavebný projekt Danubius One. Bývanie na úrovni je tu pre vás prichystané ako na dlani. Stačí si vybrať z ponuky voľných klimatizovaných bytov a apartmánov, zariadiť si ho a môžete sa sťahovať. Váš vysnívaný domov je na dosah ruky. Treba to len skúsiť.

Danubius One – parametre a občianska vybavenosť

Slovenský mrakodrap Danubius One vám uľahčí život i cestovanie do práce a do služieb, ktoré človek dennodenne potrebuje. Ak si zvolíte bývanie v tejto lokalite, čaká na vás tiché a príjemne zelené prostredie s detskými ihriskami, kaviarňou a pekárňou a blízkosť dopravných uzlov i služieb.

Danubius si vás získa na prvý pohľad. 13 poschodí, ktoré ponúkajú panoramatický výhľad na Bratislavu sa pýšia rozlohou od 38 až po 170 m2! Luxusný a veľkolepý priestor s veľkými oknami ponúka svetlý a príjemný príbytok pre každého človeka. Ku každému bytu prislúcha pivnica, balkón alebo lóža, vlastná garáž i výťah. Dohodnite si obhliadku už dnes a nechajte sa unášať veľkolepou atmosférou tohto moderného projektu.

- Reklama -magazin
- Reklama -PR článek

Nejnovější články

Jedinečné tipy na darčeky pre vášho blízkeho

Oslavuje váš blízky onedlho sviatok, narodeniny, meniny ale ho chcete obdarovať len tak? Neviete čo by ho mohlo potešiť...
- Reklama -magazin

Více od autora

- Reklama -časopis