Ladenie interiérových doplnkov do dokonalosti

Redakce doporučuje

Zladený outfit spoznáte na prvý pohľad. Ale ako správne kombinovať outfit vášho interiéru? Jednoznačne sa musíte držať pár pravidiel a o dokonalý výsledok máte zaručene postarané. Dajte si pozor na nesprávne kombinácie motívov a materiálov, aby ste predišli katastrofe. Poradíme vám ako na to.

Ako vybrať správne záclony

Ak máte k dispozícii dostatočný počet okien, do ktorých by ste mohli záclony zavesiť a páči sa vám tento doplnok, dlho neváhajte. Bytový textil je rajskou záhradou pre milovníkov vzorov, farieb, rôznych materiálov a ich kombinácií. Určte si do akej izby chcete zavesiť záclony a hlavne v akom štýle chcete, aby vaša izba bola.

Kombinácie svetlých odtieňov záclon s výraznejšími bytovými doplnkami sa výborne dopĺňajú, avšak treba si dať pozor, aby toho v izbe nebolo príliš veľa. Tón v tóne, ktorý je doplnený o pár výrazných kúskov pôsobí veľmi pekne. Ak už viete, do akého štýlu chcete vašu domácnosť ladiť, prispôsobte tomu aj výber záclon (prevedenie, dĺžku, spôsob uchytenia, farbu a motív). Dlhšie a výraznejšie záclony sa hodia do väčších okien, tie kratšie a jednoduchšie samozrejme do tých menších.

S tapetami bude váš svet pestrejší

Ak ste zástancom krásne zladených izieb a nestrpíte nedokončené úlohy či nesplnené predsavzatia, práve tapety sú výbornou voľbou na dokončenie zariadenia interiéru. Krásne doplnia a ucelia priestor, definujú izbu a pôsobia veľmi efektne. Dnes je na trhu veľký výber tapiet od výmyslu sveta. Máme na mysli rôzne floristické a geometrické motívy, motívy zvierat a osobností, prírody a architektúry a pod..

Výraznejšie vzory môžete použiť na veľkú nosnú stenu, aby ste pripravili dokonalý podklad pre zavesenie zrkadla, obrazu. Taktiež tapetu môžete použiť ako dekoráciu na fádnu stenu, ktorá nemusí byť použitá len na 1 nosnej stene. Ak sa jedná o jemnejší vzor, ktorý by sa hodil do celého obytného priestoru, pokojne tak urobte. Či už ste zástancom kontrastov alebo ucelených línií v jemných tónoch, tapety s jednoduchou aplikáciou vám vyzdobia váš obľúbený priestor, podľa vašich predstáv.


V každej domácnosti je potrebné mať bytový textil. Vyberajte radšej tie drahšie, až vám vydržia a dlho robia radosť.


- Reklama -magazin
- Reklama -PR článek

Nejnovější články

Legendárny arganový olej a retinol

Legendárny arganový olej bohatý na antioxidanty s účinkami proti starnutiu pleti. Zmierňuje pigmentové škvrny, zjasňuje tvár, udržiava ju hydratovanú,...
- Reklama -magazin

Více od autora

- Reklama -časopis