- Reklama -novinky
PRE ŽENYZlaté retiazky: na čo sa zamerať pri výbere

Zlaté retiazky: na čo sa zamerať pri výbere

Zlaté retiazky sú klasickým a najuniverzálnejším druhom šperku! Sú vhodné pre ženy aj mužov. Výrobok z drahých kovov zdôrazňuje štýl a postavenie svojho majiteľa.

Štruktúra

Pred výberom zlatej retiazky pre seba alebo ako darček by ste mali pochopiť typ tkania. Druh tkania ovplyvňuje nielen vzhľad, teda prevedenie retiazky, ale aj pevnosť, hrúbku a odolnosť hotového výrobku.

Dĺžka a hrúbka

Pri výbere zvážte dĺžku retiazky. Krátky model je vhodný do každého šatníka, okrem bund s vysokým výstrihom. Pri dlhých možnostiach musíte brať do úvahy štýl a výstrih vrchného oblečenia. Retiazka by mala sedieť vo výstrihu alebo pekne ležať na vrchu.

Nemenej dôležitá je šírka produktu. Je lepšie kombinovať širokú retiazku s veľkými príveskami a tenké výrobky môžu byť doplnené elegantnými príveskami pre elegantnejší vzhľad. Tu je ale dôležité, že prívesok a retiazka boli vyrobené z jedného drahého kovu. Jemné možnosti zapôsobia ležérnymi alebo strohými obrázkami, v ktorých sú kombinácie saka s rolákom alebo blúzkou / košeľou.

Masívne zlaté retiazky sú obojstranne výhodná situácia! Dajú sa nosiť na slávnostné, športové alebo bežné nosenie. Takéto príslušenstvo vyzerá dobre, ak si vezmete opasok alebo tašku s podobnými detailmi.

Ďalšie body

Ak chcete vybrať perfektnú zlatú retiazku, mali by ste venovať pozornosť nasledujúcim kritériám:

• Tvar tváre. Oválny tvar sa bude hodiť ku každému šperku. Okrúhle modely zlatých retiazok sú ideálne pre okrúhle tváre: vizuálne predĺžia tvár. Ženy s trojuholníkovou alebo štvorcovou tvárou by mali venovať pozornosť produktu s nezvyčajným tkaním a príveskami.

• Typ tvaru. Štíhle dievčatá si môžu bezpečne kúpiť elegantné, jemné možnosti a ženy s ladnými tvarmi budú vyhovovať masívnym reťazcom.

• Pohodlie. Na dátum, obrad alebo sviatok si môžete vybrať reťaze komplexného tkania, možnosti produktov s rôznymi doplnkami. Na každodenné nosenie sú lepšie stručné, jednoduchšie retiazky.

• Pre mužov. Muž si musí vybrať retiazku strednej alebo veľkej šírky, aby zodpovedala jeho stavu a stavbe. Retiazky 45 cm sú ideálne pre chlapov strednej postavy. Ak chcete voľnejšiu verziu, kúpte si výrobok s dĺžkou 50 cm. Táto retiazka nebude priliehať na krk. Silným veľkým mužom sa odporúča zvoliť reťaz dlhšiu ako 55 cm.

Výhody zlatých retiazok pre mužov a ženy sú zrejmé – zdôrazňujú stav a dokonale zapadajú do obchodného alebo každodenného obrazu!

Naše weby

Nejnovější články

- Reklama -PR články News paper

Ostatní právě čtou

Další články autora

- Reklama -Newspaper