- Reklama -novinky
PRE ŽENYDámske kabelky a štýlové dámske peňaženky

Dámske kabelky a štýlové dámske peňaženky

Kabelky sú prvý pohľad drobným doplnkom, pretože väčšina času žena strávi výberom šiat, topánok a tašiek. Ak však niektorý z doplnkov nebude ladiť so štýlom fashionistky, celkový dojem to pokazí. Súhlaste, klasické šaty a športová peňaženka v jednom obrázku budú vyzerať nemiestne!

Kabelky by mali byť vybrané pre konkrétny vzhľad a udalosť. Pre obchodný štýl budú vhodné zdržanlivé, klasické kožené kabelky, ktoré zdôrazňujú postavenie majiteľky. Na večierky a kultúrne podujatia si môžete vybrať svetlý doplnok v tóne šperkov. To vytvorí slávnostnú náladu a zdôrazní obraz. Na šport, jogging alebo prechádzky je lepšie zvoliť malú športovú kabelku – zmestí sa tak do každého vrecka.

Módne trendy sú zamerané na zmenšenie veľkosti kabelky a zachovanie jej funkčnosti. Extravagantný štýl vystriedajú klasické modely. Ženy si môžu v rovnakom štýle kúpiť novú peňaženku. Ploché obdĺžnikové peňaženky, ktoré sa ľahko zmestia do malej kabelky alebo vrecka. Obľúbené sú hranaté aj okrúhle tvary, tu je však dôležité zachovať rovnováhu, aby peňaženka nepôsobila ako detská hračka..

Pri výbere peňaženky je potrebné venovať pozornosť kapacite. Kompaktná obdĺžniková peňaženka je vhodná na bankové karty a bankovky. Pre ženy, ktoré nosia v peňaženkách kreditné karty, vizitky, rodinné fotografie, mince a iné veci, je lepšie zvoliť viac doplnkov. Navyše, veľké peňaženky sú trendom posledných rokov. Sú bezpečnejšie, pretože zlodej sa k takejto peňaženke len ťažko dostane a ukryje.

Pokiaľ ide o farbu, neexistujú žiadne obmedzenia. Biele, ružové, čierne alebo béžové peňaženky – vyberte si podľa svojich predstáv! Verí sa, že červená peňaženka priťahuje bohatstvo. Dizajnéri neustále prichádzajú s niečím novým, kombinujú odtiene, takže na pultoch obchodov nájdete najrôznejšie farebné riešenia. Ak je ťažké určiť odtieň, zvoľte pastelové farby. Sú vždy v trende a vyzerajú vhodne na akomkoľvek obrázku.

Peňaženky sa často vyberajú podľa čínskeho učenia Feng Shui. Mnoho ľudí verí, že takýto doplnok je domovom pre peniaze, a preto by sa v ňom mali bežne držať bankovky. Bankovky by sa nemali prekladať na polovicu alebo nosiť pokrčené. Optimálna veľkosť peňaženky podľa Feng Shui: dĺžka 18-20 cm a výška 8 cm.Je lepšie zvoliť prírodný materiál: kožu alebo textil, pričom farba by mala pripomínať farby zeme: zelená, žltá a hnedá.

Dúfame, že naše tipy vám pomôžu vybrať si módnu kabelku a peňaženku, no treba si uvedomiť, že v prvom rade by mala byť kvalitná a pohodlná.

Naše weby

Nejnovější články

- Reklama -PR články News paper

Ostatní právě čtou

Další články autora

- Reklama -Newspaper