- Reklama -novinky
RADY a NÁVODYRadi pečiete koláče? Tieto krabice na koláče a zákusky si zamilujete

Radi pečiete koláče? Tieto krabice na koláče a zákusky si zamilujete

Pekárske výrobky ako napríklad koláče, zákusky a torty sú súčasťou takmer každej udalosti, či už ide o narodeninovú oslavu, svadobný obrad alebo stretnutie s priateľmi. Tieto sladkosti niekedy slúžia aj na obdarovanie návštev. Či už radi pečiete doma, pre svoje vlastné potešenie a radosť rodiny, alebo prevádzkujete pekáreň či cukráreň, budú sa vám hodiť krabice na koláče, ktoré si zamilujete. Že prečo ich musíte mať? Tu je hneď niekoľko dôvodov.

Ak predávate online

Predaj zákuskov online je v súčasnosti veľmi rozšírený. Posielanie jemného, ​​rýchlo sa kaziaceho pečiva, však vyžaduje mimoriadnu starostlivosť. Bez ohľadu na to, aký typ pekárne prevádzkujete, musíte zabezpečiť,  že vaši zákazníci dostanú všetko čerstvé a neporušené. Náklady na obalové materiály nie sú nič v porovnaní so stratou zákazníka, ak jeho pečivo dorazí ako hromada omrviniek. Vyhnite sa lacným škatuliam, ktoré priťahujú olejové škvrny a šmuhy. Ideálnou voľbou je krabička na zákusky vyrobená z hnedého kraftového papiera. Na trhu nájdete aj modely s integrovaným viečkom a okienkom na uzavretie. Pevný papierový materiál umožní bezpečné prenášanie vašich koláčov, zákuskov, cukroviniek, prípadne tort. Krabica sa hodí do cukrární, pekární, kaviarní, na oslavy, festivaly, svadby a do domácností, kde sa často pečie.

Myslite na zákazníka

Hostia na vašej prevádzke, okrem jedla, určite ocenia aj jedinečnosť prostredia, prestieranie na stôl, dizajnový nábytok a celkovú príjemnú atmosféru. Toto všetko musíte preniesť aj do domácností svojich zákazníkov prostredníctvom donášok. Zatiaľ čo vaším hlavným cieľom je bezpečnosť potravín a kvalita produktov, musíte zvážiť aj skúsenosť zákazníka s rozbaľovaním. Zabaľte svoje pečivo do značkových krabíc. Stavte na ľahko zapamätateľné obalové materiály a krabice vzbudzujúce nadšenie. Dizajn je dôležitý, pretože originálna prezentácia vyzýva zákazníkov, aby zverejnili svoje skúsenosti s rozbalením na sociálnych sieťach, čím vám poskytnú bezplatnú reklamu. Môže to tiež zvýšiť lojalitu značky a podporiť opakovaný predaj.

Myslite ekologicky

Či už balíte zákusky pre svoju rodinu alebo zákazníkov, používajte inovatívne a udržateľné obalové materiály. Environmentálna zodpovednosť vám pomôže získať rešpekt a posilniť dobré meno značky. Jeden z najlepších eko materiálov je spomínaný kraft. Krabičky vyrobené z hnedého kraftového papiera sú ekologicky nezávadné a na pohľad pekné. Ich jednoduchý dizajn ich robí elegantnými a tvárnymi. Obaly z nich si môžete potlačiť vlastným logom, alebo na ne napísať milý odkaz pre obdarovaného.  Ekologická papierová krabička môže dobre poslúžiť na oslavách, akciách s cateringom, v pekárni, cukrárni alebo v reštaurácii. Hodiť sa bude aj na jarmoku či festivale. Krabičky majú šikovné viečko na uzatvorenie, vďaka čomu vaše zákusky, pečivo, tortu a čokoľvek iné, odnesiete v bezpečí a bez poškodenia či hroziaceho znečistenia.

Niečo navyše

Svoje pekárenské výrobky môžete vložiť priamo do krabíc, alebo ich predtým zabaliť do hodvábneho papiera. Po zabalení všetkých položiek môžete kreatívne ozdobiť krabice, aby ste zvýšili atraktivitu produktu. Pridajte farebnú stuhu alebo milý odkaz. Vaše sladké výtvory si zalúžia len to najlepšie. Vynaložili ste veľa energie na vytvorenie dokonalých koláčov a maškŕt a teraz ich patrične odprezentujte. Viaceré krabice na koláče, na komerčné alebo osobné použitie, sú navrhnuté tak, aby si získali srdcia skôr, než zákazníci ochutnajú váš koláč, zákusok alebo šišku. Sú dostupné v elegantných motívoch, v pastelových farbách, s rôznymi potlačami, ktoré nikoho neurazia. Vkusný dizajn krabičky na zákusky jej dáva možnosť širokej škály využitia. Okrem balenia sladkostí sa vám môže hodiť napríklad aj ako obal na darček.

Naše weby

Nejnovější články

- Reklama -PR články News paper

Ostatní právě čtou

Další články autora

- Reklama -Newspaper