BYTY – bývanie prírode na dosah

Redakce doporučuje

Nové bytové domy devonskom – Barrandov ponúkajú zdravé a pokojné bývanie na hranici prírodného parku. Nová výstavba zahŕňajúce 144 bytov poskytuje zázemie aj tým najnáročnejším. Je elegantným kontrastom moderného bývania v blízkosti pulzujúce metropoly s existenciou malebnej krajiny prírodného parku nachádzajúceho sa neďaleko.

Projekt tvoria dve samostatné budovy s menším počtom vlastníkov, čo je zárukou ich dokonalého súkromie. Moderne a dynamicky riešené domy s nepravidelným pôdorysom a členitými fasádami dávajú spomenúť na originálne riešenú funkcionalistickou architektúru bohémskeho Barrandova tridsiatych rokov. Vytvárajú príjemné a neuniformní bývanie skvele zapadajúce do prostredia charakterizovaného miernym svahom a zeleňou, ktorá je významnou súčasťou obytného komplexu, či už ide o spoločný park medzi domami, živé ploty súkromných predzáhradiek patriacich k bytom na prízemí alebo popínavé rastliny na stenách suterénnych garáží vystupujúcich vzhľadom ku sklonu pozemku nad úroveň terénu.

- Reklama -magazin
- Reklama -PR článek

Nejnovější články

Legendárny arganový olej a retinol

Legendárny arganový olej bohatý na antioxidanty s účinkami proti starnutiu pleti. Zmierňuje pigmentové škvrny, zjasňuje tvár, udržiava ju hydratovanú,...
- Reklama -magazin

Více od autora

- Reklama -časopis