- Reklama -novinky
RADY a NÁVODYViete, kde nakúpite bižutériu, ktorá vyzerá ako drahé šperky?

Viete, kde nakúpite bižutériu, ktorá vyzerá ako drahé šperky?

Dávno preč sú doby, kedy bolo nosenie bižutérie tak nejako tabu, kupovali sme predovšetkým drahé šperky zo vzácnych kovov, a na bižutériu sa pozeralo ako na šperk, ktorý si kupuje ten, kto si „pravý“ šperk nemôže dovoliť. Dnes sa bižutériou pýši kde kto, je kvalitná a precízne vyrobená a rozhodne s ňou môžete a budete mať veľký úspech. Stačí len vedieť, kde sa po nej obzrieť.

Krásna značková bižutéria

Na webových stránkach najdisperky.sk je vám k dispozícii tá najlepšia značková bižutéria, akú môžete na trhu nájsť. Menovajme napríklad značky Tommy Hilfiger, Michael Kors, Emporio Armani, Guess, Diesel, Police a ďalšie.

Záleží len na vás, aký typ bižutérie hľadáte. Chcete letný, pestrofarebný, veselý náramok, ktorý bude skvele korešpondovať s vašimi letnými šatami? Alebo chcete náušnice, ktoré podčiarknu krásne farby vašich nových dvojdielnych plaviek? Možno potrebujete prekrásny náhrdelník, ktorý vynesiete na svadobnú párty vašej kamarátky v rýchlo sa blížiacom júli… Nech je to akokoľvek, tu nájdete skutočne všetko, čo vás len napadne, vrátane korálok a zaujímavých príveskov.

Nechýbajú ani pánske šperky, pretože aj muži o seba dbajú a decentne sa zdobia. Čo treba náramky, náhrdelníky alebo napríklad manžetové gombíky?

Vyberajte podľa materiálov

Na výber máte aj bižutériu podľa materiálu, z ktorého bola vyrobená. Siahnuť môžete po chirurgickej oceli, koži, modeloch vo farbe zlatej, striebornej alebo aj ružovo-zlatej.

Vyčistite si vaše zlato

Doma svojpomocne si rozmaznávajte svoje drahé šperky. Zaujímať by vás mohlo napr. čistenie zlata. Zvládne to každý, nemusíte sa báť. Stačí rozmiešať čistiaci prostriedok na riad v teplej vode, pridať pár kvapiek amoniaku a premiešať. Potom zlato vyčistite novou, mäkkou zubnou kefkou. Opláchnite vo vlažnej vode a na záver osušte na vzduchu alebo šetrne utrite kusom bavlnenej látky.

Naše weby

Nejnovější články

- Reklama -PR články News paper

Ostatní právě čtou

Další články autora

- Reklama -Newspaper