- Reklama -novinky
RADY a NÁVODYKvalitná zrnková káva: Doprajte si to najlepšie

Kvalitná zrnková káva: Doprajte si to najlepšie

Svet kávy je rozmanitý a plný skvelých možností. Ponúka sa rôzne spôsoby prípravy kávy a hlavne množstvo rôznych odrôd kávy, chutí a vôní. Záleží iba na vás, ktorú kávu sa rozhodnete ochutnať nabudúce.

Kvalitná zrnková káva

Pre každého milovníka kávy je nevyhnutnosťou kvalitná zrnková káva. Ponuka je skutočne široká a vyberie si tak každý. Dostupné sú rôzne odrody kávy. Každý z nich je pritom čerstvo pražený pre tú najlepšiu chuť. Vyberajte z rôznych variantov – osloví vás stopercentná arabika, či skôr zmes arabiky a robusty? Robusta má vysoký obsah kofeínu a je výrazne horká. Oproti tomu arabika je jemnejšia, má vyššiu aciditu a nie je tak horká. Výber je veľmi individuálny, nezáleží iba na samotnej odrode. Na chuť má vplyv aj oblasť, z ktorej káva pochádza, spôsob praženia a mnoho ďalšieho.

Pražiareň kávy

Kvalitné zrná si rozhodne zaslúžia profesionálnu starostlivosť, čo sa týka praženia. Práve praženie totiž výrazne ovplyvňuje výslednú chuť kávy. Slovenská pražiareň kávy Moritz Cafe je rodinným podnikom, ktorý sa zameriava nielen na praženie kávy. Káva je pražená na najmodernejšej nemeckej technológii, okrem toho je pozornosť venovaná aj výberu tej najkvalitnejšej zelenej kávy. Výsledkom je tak výborná káva, vďaka ktorej si môžete užiť jedinečný pôžitok z každej šálky tohto nápoja.

Darček pre kávičkárov

Ak máte vo svojom okolí milovníka kávy, alebo ste ním práve vy, ponúka sa skvelá príležitosť, ako sebe či svojmu blízkemu urobiť radosť. Vybrať darček pre kávičkára nie je práve zložité. Každého totiž určite poteší skvelá káva. Zaobstarať môžete kávové predplatné – každý mesiac vám dorazí jeden kilogram kávy. Nebudete si tak musieť robiť starosti s nákupom zásob. Ochutnáte rôzne odrody, navyše získate praktickú šálku na kávu.

Káva je veľkou vášňou pre mnoho z nás. Neváhajte objavovať nové chute a vône, vyskúšajte novú zrnkovú kávu.

Naše weby

Nejnovější články

- Reklama -PR články News paper

Ostatní právě čtou

Další články autora

- Reklama -Newspaper