- Reklama -novinky
PRE ŽENYSvadba v zime? Áno! Pozrite si naše propozície na štylizácie pre ženícha

Svadba v zime? Áno! Pozrite si naše propozície na štylizácie pre ženícha

Svadba v zime je určite veľmi dobrým riešením pre mnohé páry. Stojí za to dozvedieť sa o tom trochu viac, ako aj zoznámiť sa s návrhmi štylizácií pre ženícha.

Oblek

K povinným prvkom outfitu každého ženícha patrí oblek či smoking. Správne padnúci oblek by mal muža ochrániť pred studeným vetrom a chladom, ktoré sa môžu počas svadby v zime objaviť. Stojí za to vybrať si oblek vyrobený z kvalitných materiálov, ako je napríklad vlna. V tomto prípade budú najlepšie fungovať modely v univerzálnych farbách, ako je čierna alebo tmavomodrá. Budú pôsobiť veľmi elegantne, čo je kľúčový aspekt počas takého významného dňa, akým je svadba a svadobná hostina.

Vesta

Ďalším prvkom oblečenia, ktorý sa na svadbu v zime bude perfektne hodiť, je nepochybne vesta. Je fantastickým doplnkom k nosenému obleku či smokingu, preto sa ju oplatí zvážiť pri skladaní outfitu. Vďaka veste sa zvýši tepelný komfort muža, ak sú vonku nepriaznivé poveternostné podmienky. Najlepšou voľbou je vesta, ktorá sa k vášmu obleku bude dobre hodiť aj vzhľadom. Potom sa celá štylizácia bude určite vyznačovať dosť vysokou úrovňou konzistencie.

Kabát

Pri skladaní štylizácie na svadbu nesmiete zabúdať ani na dobre padnúci vrchný odev. Kabát klasického strihu bude v tomto prípade určite veľmi dobrým riešením. Bude pôsobiť celkom elegantne a dokonale splynie so zvyškom pánskeho šatníka na svadbu. Veľmi dobrý nápad bude zvoliť si dlhší kabát v univerzálnych farbách, ako je napríklad čierna. V dnešnej dobe nájdete v predaji veľa rôznych modelov zimných kabátov, takže si každý muž určite nájde to svoje.

Topánky

Povinným prvkom pánskeho šatníka na svadbu v zime sú samozrejme aj topánky, ktoré by mali dobre ladiť so zvyškom outfitu. V takýto významný deň najlepšie poslúžia poltopánky pánske, ktoré sa vyznačujú mimoriadne vysokou mierou elegancie. Skvele sa budú hodiť k obleku aj kabátu, pretože celá štylizácia bude v tomto prípade veľmi konzistentná. Najlepšie je vybrať pánske topánky vo farbe obleku. Môžu byť čierne aj tmavohnedé alebo tmavomodré.

Doplnky

Súčasťou štylizácie každého muža na svadbu by mali byť aj dobre zladené doplnky, preto by sa na ne nemalo zabúdať. Medzi najčastejšie vyberané doplnky na zimnú svadbu patrí hrejivý šál či šatka, ale aj elegantné kožené rukavice. Vďaka nim bude muž počas takéhoto, pre neho dôležitého dňa, určite cítiť tepelný komfort, preto sa oplatí zaobstarať si vhodne zladené doplnky. V jesenných a zimných kolekciách sú najobľúbenejšie tmavé a tlmené farby, preto sa oplatí na ne staviť.

Naše weby

Nejnovější články

- Reklama -PR články News paper

Ostatní právě čtou

Další články autora

- Reklama -Newspaper