- Reklama -novinky
PRE ŽENYAko vybrať oblečenie, aby zakrylo drobné nedokonalosti tela?

Ako vybrať oblečenie, aby zakrylo drobné nedokonalosti tela?

Autor: Inzercia | Dátum: 18. august 2021 09:18

Ako vybrať oblečenie, aby zakrylo drobné nedokonalosti tela?
zdroj: Vidí Studio / Shutterstock.com
Najnovšie
Bavlnené nákupné tašky a ekológie? Príliš spoločného toho nemajú

 1. 9. 2021
  Americká vláda odtajní dokumenty o 11. septembri
 2. 9. 2021
  Dohodnuté: Hokejisti z NHL sa vracajú na olympijské hry
 3. 9. 2021
  Hľadať podporu medzi voličmi môže byť smrteľné … a zbytočné
 4. 9. 2021
  Módny trh je zaplavený oblečením rôznych strihov, farieb, motívov a vzorov. Ak chceme, aby nám oblečenie padlo tzv. Na mieru a lichotilo našej postave, je dobré poznať pár pravidiel, ktorá nám pomôžu zvoliť ten správny outfit práve pre náš typ postavy. Že neviete ktoré to sú? Nevadí. Čítajte ďalej!

Ako vybrať správnu veľkosť oblečenia?
Alfa a omega správne padnúceho oblečenia je vhodne zvolená veľkosť. Oblečenie by nám malo sedieť tzv. Na mieru. Pre voľbu správnej veľkosti potrebujeme najmä krajčírsky meter. Nakupujeme Ak online, zmeriame vždy presne naše miery a namerané hodnoty porovnávame s tabuľkami jednotlivých výrobcov. Rôzni svetový výrobcovia môžu mať v číslovaní drobné nuansy, preto porovnávanie našich rozmerov 6s tabuľkami výrobcov nepodceňujte! Ušetríte si tým veľa času pri prípadných reklamáciách.

Aké farby, vzory a motívy zvoliť, aby to lichotilo našej postave?
Ak chceme vyzerať dokonale, musíme zohľadniť aj farbu nášho oblečenia vzhľadom k našej postave. Móda pre ženy poskytuje mnoho možností. Pre dámy s normálnou či atletickou postavou možno odporučiť svetlé tóny farieb. Pristane im bude najmä biela, ktorá sa bude tento rok nosiť predovšetkým v rámci celobílých outfitov. Ako je známe, biela farba opticky postavu rozširuje, preto by sa jej mali vyhnúť ženy s kyprejšími tvarmi, popr. by ju mali zaradiť ako sekundárny farbu svojho outfitu. Drobnejšie postave pristanú aj veľmi módne pastelové odtiene. Dámy tak môžu voliť medzi marhuľovými, svetlo ružovými, pistáciovými či krémovými odevy. Veľké obľúbenosti sa tešia aj sýto červená farba. Tá však opäť rozširuje a často ju tak volia drobnejšie dievčatá či dámy. Ženy s korpulentnejšie postavou zase ocenia skôr tmavšie tóny farieb. Tmavomodrá, hnedá alebo čierna farba bude tou správnou voľbou. Tmavé farby postavu opticky zúži a schovajú aj nejaké to kilo navyše. Čierna farba možno navyše kombinovať s akokoľvek farebným oblečením. Ak máme napr. Faldíky na bruchu, môžeme zvoliť moderné svetre dámske v čiernej farbe a vybrať k nim možno svetlý odtieň nohavíc. Čo sa týka motívov a vzorov, s tými musíme zaobchádzať veľmi opatrne. Drobným ženám a dievčatám pristanú výraznejšie vzory aj motívy. Ženy s pár kilami navyše môžu voliť motívy a vzory v menších veľkostiach. Tento rok budú IN najmä zvieracie motívy a kvetované vzory. Určite si tak vyberie každá z vás! Nemenej trendy sú aj prúžky. Zvislé pruhy opticky predĺži a zúži našu postavu, môžeme ich tak odporučiť nízkym ženám alebo ženám s kyprejšími tvarmi. Horizontálne pruhy naopak postavu rozširujú. Veľmi často je tak volia ženy s drobnou postavou a menším poprsím.

 1. shutterstock_1950122359
  zdroj: Mix Tape / Shutterstock.com

Aký strih oblečenie vybrať, aby odevy lichotili našej postave?
Ak sa pozrieme bližšie na strihy oblečenia, môžeme voliť z niekoľkých variantov. K dispozícii máme vyštíhlený slim fit strih, ktorý je odporúčaný ženám s normálnou či atletickou postavou. Slim fit oblečenie postavu opticky zúži a odevy potom sedí pekne na telo. Pre ženy s kyprejšie postavou sa odporúča najmä regular fit strih, ktorý je voľnejší, neobopína naše telo a mnoho žien ho označuje aj za pohodlnejšie. V ponuke rôznych svetových značiek možno nájsť aj oversize odevy, ktoré tiež zakryjú nejaké to kilo navyše. Vždy však záleží predovšetkým na vás a vašom pocitu pri nosení oblečenia. Aj baculka môže vyzerať výborne v slim fit strihu, padne ak jej zvolený odev na mieru a vie ak ho nosiť.

Naše weby

Nejnovější články

- Reklama -PR články News paper

Ostatní právě čtou

Další články autora

- Reklama -Newspaper