- Reklama -novinky
RADY a NÁVODYJedinečné tipy na darčeky pre vášho blízkeho

Jedinečné tipy na darčeky pre vášho blízkeho

Oslavuje váš blízky onedlho sviatok, narodeniny, meniny ale ho chcete obdarovať len tak? Neviete čo by ho mohlo potešiť a nevyznáte sa do jeho vkusu. Predstavíme si pár skvelých tipov na darčeky, či už pre ženu alebo muža.

Zamerajte sa na jeho koníčky

Ak ho poznáte dobre a viete aspoň okruh čo ho baví, máte vyhraté. V tomto prípade sa určite zamerajte na darček tohto typu. Pre čitateľa dobrý bestseller, či obľúbený žáner knihy. Pre kutila náradie či pomôcky do dielne. Pre kuchára dobré nože či kuchársku knihu.

Darčeky pre nežné pohlavie

Ak idete obdarovať vašu mamu, starkú, tetu či kamarátku máte to jednoduchšie. Pre ženy sa vyberá darček určite jednoduchšie. Balíček kvalitnej kozmetiky poteší všetky ženy bez rozdielu veku. Kvalitná pleťová kozmetika alebo telová je darček na nezaplatenie. Ak však chcete aj niečo iné, skúste poukaz do obľúbeného obchodu. Žena ocení aj zaslúžený relax a oddych, tým môžeme myslieť poukaz na celotelovú masáž, vstup do wellness alebo na procedúru ku kozmetičke.

Darčeky pre mužov

Muži sú v tomto náročnejší. Nie každý chlap dá najavo čo mu chýba, čo by si prial. A predsa čítať myšlienky sme sa ešte nenaučili. Ako sme spomínali ak viete jeho hobby skúste niečo z toho. Ktorý chlap rád nevarí, vsaďme na zbierku chilli z celého sveta, netradičné koreniny. Dobré náradie do záhrady sa tiež zíde, kvalitné nožnice na kríky alebo doplnky ku grilu. Pri väčšej oslave je skvelý nápad aj bedňa prekvapenia, na trhu ich nájdete mnoho, vyskladáte si ju podľa seba a oslávenec bude mať aj dobrodružstvo pri otváraní.

Niečo originálne?

Každý jeden z nás miluje si pamätať a uchovávať spomienky. Či už z minuloročnej vysnívanej dovolenky, alebo len pekné pamiatky na krásne chvíle, na toto spečatenie je vhodné sklo s potlačou. Táto možnosť pekne ozvláštni interier a zaroven si budete pri pohlade na originálnu fotku pripomenúť moment.

Tak nech darček či už z spomenutých tipov alebo ste vymysleli niečo kreatívnejšie poteší oslávenca čo najviac.

Naše weby

Nejnovější články

- Reklama -PR články News paper

Ostatní právě čtou

Další články autora

- Reklama -Newspaper