- Reklama -novinky
RADY a NÁVODYAko vybrať dámske plavky? Surfujte na vlne trendov

Ako vybrať dámske plavky? Surfujte na vlne trendov

Autor: Inzercia | Dátum: 1. júl 2021 14:18

Ako vybrať dámske plavky? Surfujte na vlne trendov
zdroj: Tlačová správa
Najnovšie
Po krvavom útoku islamistov prestávajú supermarkety na Novom Zélande predávať nože

 1. 9. 2021
  Šaman z Kapitolu vyměkl, Trumpa nechce poznať. Hrozí mu štyri roky väzenia
 2. 9. 2021
  Bavlnené nákupné tašky a ekológie? Príliš spoločného toho nemajú
 3. 9. 2021
  Americká vláda odtajní dokumenty o 11. septembri
 4. 9. 2021
  Plavky. Pre niektorú ženu kúsok symbolizujúce leto, pre inú nočná mora. Plavky pre vás rozhodne nemusia byť strašiakom, mnohokrát totiž stačí zvoliť dobre padnúci model, ktorý vyzdvihne vaše prednosti. Aké plavky sú aktuálne najviac v móde a ako sa o ne starať?

Ako vybrať plavky
Pravdepodobne ste si už zvykli na online nakupovanie oblečenia z pohodlia domova. U tričká či topánok sa pravdepodobne hravo trafíte do veľkosti, ako ale správne vybrať plavky? Kľúčom je správny strih, ktorý bude lichotiť vašej postave. Dámske plavky možno rozdeliť do dvoch základných skupín – jednodielne a dvojdielne. Jednodielne plavky sú všeobecne považované za vhodnejšie pre plávanie vo vnútornom bazéne či na športové účely. Po tomto type plaviek siahajú skôr ženy plnších postáv, mamičky po pôrode alebo staršie dámy. To však neznamená, že by boli jednodielne plavky o niečo menej sexi než napríklad bikiny. Naopak – vhodne zvolený strih dokáže s vašou postavou divy. Podobne sú na tom dvojdielne plavky, ktoré môžete zakúpiť v nespočetných rôznych variácií strihov, ktoré podčiarknu vaše krivky.

Trendy plavky pre rok 2021
Aktuálne sú v móde sexi dvojdielne plavky s prestrihmi, ďalej potom asymetrické strihy či kúsky s rôznym šnurovaním. A aké farby kraľujú tejto sezóne? Do popredia sa dostávajú tie neónové, ktoré skvele kontrastujú s bronzovo opálenou pokožkou, a tak ju zdôrazní. Medzi obľúbené odtiene patrí napríklad tyrkysová alebo sýto ružová. Na výslní stále zostávajú populárne bikiny a tento rok sú opäť v kurze vysoko vykrojené nohavičky, ktoré boli in v 90. rokoch. Tie sa nosia nad bokmi, takže vám vyčaria nekonečne dlhé nohy. Jednodielnym plavkám potom dominuje pestré farby a vzory. Avšak rovnako tak neoľutujete, ak siahnete po ich jednofarebnom prevedení.

Starostlivosť o plavky
Ženy si často dajú veľmi záležať na samotnom výbere plaviek, menšia pozornosť potom ale venujú starostlivosti o ne. Ak chcete, aby si plavky zachovali svoju farbu i tvar, je potrebné sa o ne náležite starať. Opaľovacie krémy, chlór, alebo dokonca aj pot majú značný vplyv na opotrebovanosť plaviek. Preto je dôležité plavky po každom nosení vyprať, aby sa z nich tieto nežiaduce látky odstránili. Ideálne ich perte pri teplote 30 ° C a rozhodne siahnite skôr po jemnejším prášku. Zároveň sa vyvarujte aviváží či zmäkčovačov.

Naše weby

Nejnovější články

- Reklama -PR články News paper

Ostatní právě čtou

Další články autora

- Reklama -Newspaper