Industriálne policové regály: novinka, ktorú musíte mať

Redakce doporučuje

Policové regály sú skvelým spôsobom, ako si doma alebo vo firme rozšíriť úložný priestor. Možno ich tiež použiť ako výstavnú plochu alebo vstupný priestor. V mnohých obchodoch nájdete rôzne štýly priemyselných regálov, ale odporúčame vám pozrieť sa na niektorých špecializovaných predajcov, ktorí predávajú jednotky s individuálnou veľkosťou určené pre konkrétne miestnosti vo vašom dome. V tomto článku vám poradíme, kde také regály zohnať!

Kovové a drevené regály

Policové regályskvelou voľbou, ktorá má mnoho využití. Momentálne sú najpredávanejším štýlom industriálne regály a my sme si to nenechali ujsť! Na Steelbro nájdete niekoľko druhov skvelých industriálnych policových regálov, ktoré si zaručene zamilujete. Pozrite sa na niekoľko našich najlepších kovových regálov a možno narazíte na ten pravý. 

Policové regály majú využitie ako:

Kovové regály sa skvele hodia na ukladanie náradia a ďalších predmetov, ktoré musia byť ľahko prístupné. Drevené regály poskytujú tradičnejší vzhľad, ale vyžadujú viac údržby, pretože majú tendenciu sa ľahko zašpiniť a vyžadujú častejšie čistenie. Čo keď sa spojí kov s drevom? Drevená doska sa skvele hodí na oceľovú konštrukciu. Pokiaľ sa do police zapojí aj trochu designu, máte skvelý kúsok do vášho bytu!

Dizajnové regály

Máte záujem o niečo praktické a zároveň moderné? V tom prípade pre vás máme designové policové regály, ktoré dodajú vášmu domovu originalitu!

Dizajnové policové regály:

Policový regál Tel Aviv

Tento štýlový policový regál oživí vašu obývačku. Má šikmú konštrukciu regálu a schodovité usporiadanie drevených poličiek, ktoré vám ponúkajú rôzne možnosti ukladania kníh či iných vašich obľúbených predmetov. Máme ho v niekoľkých farbách, takže ak sa vám nepáči elegantná čierna, máme aj matnú bielu, chrómovú, zlatú či surovú oceľ.

Police Toronto

Dizajnová polica Toronto vynikne na každej stene. Má jednoduchý štvorcový tvar konštrukcie, ktorý je postavený na hrot štvorca a dodáva polici umelecký nádych. Dve dosky s hrúbkou 2,7 cm šikovne poslúžia na odkladanie kníh a iných drobností vo vašom byte. Pokiaľ snívate o modernej obývacej izbe v industriálnom štýle, tu máte prvý kúsok!

Prečo si zaobstarať kovové policové regály?

Kovové regály sú vynikajúcou voľbou pre vaše skladovacie potreby. Sú odolné, ľahko sa montujú a prepravujú a sú k dispozícii v rôznych štýloch a farbách. Navyše sa nikdy nemusí natierať!

Výhod kovových regálov je celý rad:

  • Odolnosť: Kovové regály sú konštruované tak, aby vydržali čo najdlhšie. Vydrží ťažké zaťaženie aj každodenné používanie. Časom vydrží, aj keď naň budete ukladať ťažké predmety alebo k nemu skladať veci.
  • Jednoduchá montáž: Kovové regály sa dodávajú s jednoduchým návodom, ktorý uľahčuje montáž každému, kto sa dokáže riadiť pokynmi krok za krokom. Svoje nové regály budete môcť zostaviť bez pomoci profesionálov alebo drahého náradia!
  • Prenosné: Kovové regály sú dostatočne ľahké, aby ste ich mohli ľahko premiestňovať po domácnosti alebo kancelárii podľa potreby, aj keď sú plne naložené tovarom! Na premiestnenie týchto robustných kusov nábytku plných tovaru nebudete potrebovať pomoc nikoho ďalšieho, stačí ich uchopiť za boky av prípade potreby zdvihnúť.

Pomohli sme vám s výberom vášho vysnívaného nábytku? Máte nejaké otázky ohľadom industriálnych policových regálov? Kontaktujte nás! Na Steelbro si okrem iného môžete prezrieť aj mnoho našich ďalších produktov, ako sú konštrukcie stoličiek, stolové nohy či stojany na víno pre vášnivých vinárov.

- Reklama -magazin
- Reklama -PR článek

Nejnovější články

Legendárny arganový olej a retinol

Legendárny arganový olej bohatý na antioxidanty s účinkami proti starnutiu pleti. Zmierňuje pigmentové škvrny, zjasňuje tvár, udržiava ju hydratovanú,...
- Reklama -magazin

Více od autora

- Reklama -časopis